Ścieżka odwagi

Ścieżka Odwagi/ang. Path of Valor – ogólnie

Path of Valor to całkowicie nowy rodzaj wydarzenia. Jego założeniem nie jest pokonywanie etapów, tak jak w przypadku zadań czy wydarzeń znajdujących się na mapie gry. Ścieżka męstwa to coś w rodzaju nowych, ulepszonych Misji. Za ich wykonanie gracz otrzyma Punkty Męstwa, które odblokują przeróżne nagrody. Ścieżka męstwa ma dwa rodzaje nagród: darmowe i premium. Nagrody premium będą dostępne wyłącznie dla graczy posiadających aktywną „Przepustkę Męstwa”. Kosztuje ona 47,99zł. Po odblokowaniu tzw. „kamienia milowego” (ukończenie zestawu zadań, zdobycie osiągnięcia) gracz otrzyma zwykłe nagrody oraz (jeżeli ma przepustkę) nagrody premium.

Opis wydarzenia w grze (in-game tooltip)
 • Codzienne wyzwania – zmieniają się każdego dnia, masz tylko 24 godziny by je ukończyć.
 • Wyzwania męstwa – są aktywne przez cały czas trwania wydarzenia. Wyzwania męstwa posiadają tiery. Ukończenie jednego wyzwania odblokuje kolejny tier tego wyzwania.
 • Punkty męstwa – za wykonywanie misji codziennych oraz wyzwań męstwa gracz otrzymuje punkty, które służą do zdobywania „kamieni milowych”
 • Kamienie milowe – nagrody za zdobycie kamienia milowego dzielą się na darmowe oraz premium. Tylko gracz posiadający przepustkę męstwa może odebrać nagrody premium.
Przepustka męstwa

To płatny przedmiot, który odblokowuje nagrody premium. Przepustka zawiera w sobie także 300 diamentów oraz złoty token bohatera. Nie ma konieczności kupna przepustki na samym początku wydarzenia. W dowolnym momencie można kupić przepustkę i odebrać nagrody premium.

Codzienne wyzwania

Dostępne są 3 wyzwania dziennie. Nie trzeba ukończyć każdego z nich, by otrzymać punkty męstwa. Niemniej, rzecz jasna, ukończenie wszystkich wyzwań gwarantuje większą ilość punktów. Przykłady codziennych wyzwań:

Przykładowe wyzwania

 • Wykonaj artefakty bitewne: Wykonaj 3x Super Antidotum
 • Wygrywaj najazdy: Wygraj 3 najazdy na arenie brązowej lub wyższej
 • Ukończ etapy z gęstą mgłą: Ukończ 3 etapy mapy z gęstą mgłą
Wyzwania odwagi (Ścieżka Odwagi XI aktualizacja 08.09.2021)

Bezpośredni odnośnik do rozpiski Ścieżki Odwagi

 

 

Nowe przedmioty – relikty

Relikty mogą być zdobyte jako nagrody za Ścieżkę Męstwa. Relikty to przedmioty zużywalne. Po aktywacji reliktu działa on przez 24 godziny. Relikty powodują zwiększenie łupów otrzymywanych za ukończenie etapów na mapie. Jeden z reliktów ma zupełnie inną funkcjonalność – powoduje, że na bitwę możemy zabrać o 2 więcej każdego z artefaktów – np. zamiast pięciu eliksirów – siedem, zamiast 5 ataków bombowych 7 itd. Na ten moment twórcy wyrażają się jasno – ten relikt będzie działał podczas etapowych wydarzeń specjalnych np. Piraci z Korelli, co znacząco wpłynie na rozgrywkę!

Tylko jeden relikt może być aktywny. Aktywacja kolejnego reliktu powoduje, że poprzedni przestaje być aktywny. Jeżeli użyje się identycznego reliktu co ten aktywny – czas się nie kumuluje!

Opis reliktów:

 • Omnia Harvester Relic – Zwiększa ilość żywności, żelaza, przedmiotów oraz rekrutów zdobywanych za przechodzenie etapów na mapie sezonu I o 50%.
 • Iron Harvester Relic – Zwiększa ilość żelaza zdobywanego za przechodzenie etapów na mapie sezonu I o 50%.
 • Item Harvester Relic – Zwiększa ilość zdobywanych przedmiotów za przechodzenie etapów na mapie sezonu I o 50%.
 • Food Harvester Relic – Zwiększa ilość zdobywanej żywności za przechodzenie etapów na mapie sezonu I o 50%.
 • Recruit Harvester Relic – Zwiększa ilość zdobywanych rekrutów za przechodzenie etapów na mapie sezonu I o 50%.
 • Bag of Holding Relic – Zwiększa dopuszczalny limit przedmiotów, które można zabrać na bitwę o 2. Przedmiot ten nie zwiększa liczby miejsc, a samą ilość przedmiotów. Czyli zamiast 5 eliksirów można zabrać 7, zamiast 5 ataków smoka 7 itd.
Nowy przedmiot – pakiet zasobów

Również jako nagroda w Ścieżce Męstwa. Dzięki paczce otrzymujemy natychmiastowo dany surowiec. Na przykład: Tiny Iron Bundle – 10000 żelaza, Small Iron Bundle – 50000 żelaza, Medium Iron Bundle – 100k żelaza, Large Iron Bundle – 250k żelaza, Giant Iron Bundle – 500k żelaza. Analogiczne paczki są też dla żywności.

Nagrody darmowe vs. premium z przepustką męstwa

Przypomnijmy jeszcze raz: Każdy gracz może odebrać nagrody na podstawie swoich osiągnięć. Gracz z wykupioną przepustką może odebrać nagrody darmowe ORAZ nagrody premium. Gracz bez przepustki – tylko te darmowe.

FAQ – Pytania dotyczące Ściezki Odwagi
Jak wykonać zadanie pt: „pozdrów wieśniaka”?

Należy kliknąć na wieśniaka spacerującego po naszej bazie.

Mam zadanie z polowaniem na kaczki, gdzie je znajdę?

Kaczki wylatują co jakiś czas z lewego górnego rogu naszej bazy – wystarczy w nie poklikać. Tak wyglądają:

Czy zadanie z tytanami wymaga określonej ilości gwiazdek tytanów?

Nie. W Ścieżce Odwagi numer 2 nie ma to znaczenia. Każdy tytan się liczy.

Ile punktów muszę zdobyć żeby ukończyć Ścieżkę, a ile mogę pominąć?

Informacja ta widoczna jest na naszej infografice. Żeby ukończyć Ścieżkę w całości potrzebujemy 46 750, maksimum wynosi 52 500. To daje nam 5750 zapasu punktowego. Jeżeli zależy nam jednak wyłącznie na wartościowych przedmiotach do ulepszeń bohaterów, które są nagrodą za zdobycie 48 kamienia milowego, musimy zdobyć 43 820 punktów (8680 można pominąć).

Nie wiem czy przejdę Ścieżkę, mogę ewentualnie wykupić ją na samym końcu żeby dostać nagrody?

Oczywiście, Ścieżkę można wykupić w dowolnym momencie w trakcie jej trwania. W 1 Ścieżce można było to zrobić jeszcze kilka dni po jej zakończeniu, teraz raczej nie będzie takiej możliwości.

Co to są elitarni przeciwnicy, gdzie ich znajdę?

Przeciwnicy elitarni są oznaczeni na mapie w ten sposób, przykładowa prowincja 5-5 sezonu I

Mam ukończyć etapy Pod Wodą/Trującej Mgły itp. gdzie je znajdę?

Są to etapy specjalne występujące na Atlantydzie, tutaj znajduje się rozpiska.

Ile ataków w turnieju można wykonać w czasie trwania Ścieżki, a ile jest potrzebnych żeby ukończyć zadanie?

W czasie Ścieżki będziemy mieli 7 turniejów i kawałek 8 (jeden dzień bitwy czyli dojdzie możliwość rozegrania 5 najazdów). Żeby w całości zaliczyć zadanie z walkami w turnieju, musimy rozegrać 105 walk. Maksymalnie możemy rozegrać 5 dni turnieju * 5 walk każdego dnia = 25 * 7 turniejów = 175 + 5 dodatkowych = 180. Co turniej musimy rozegrać około 15 meczy, dlatego, że 105 : 7 = 15. Dojdzie jeden ekstra dzień turnieju, czyli dokładniej 105 : 7,2 (dlatego, że jeden dzień turnieju stanowi 20% turnieju) = ~14,58(333…). Tyle walk musimy rozegrać co turniej żeby wykonać zadanie w całości.

Subscribe
Powiadom o
guest
97 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xdashix
xdashix
3 lat temu
Reply to  ColdHands

Czy jest już wiadome co będzie w skrzynkach na końcu ścieżki odwagi (tutaj mój domysł: poza avatarami)

Piotr
Piotr
2 lat temu
Reply to  xdashix

Wiadomo.
Awatarów nie ma, są same śmieci, aż szkoda się wysilać żeby je zdobyć.

Kacper
Kacper
4 lat temu

Chcesz-kupujesz, nie chcesz-nie kupujesz… Proste, nikt do niczego nie zmusza, a firma, jak każda inna, chce zarobić na swojej robocie i nie ma w tym nic złego. Sama gra jest za darmo, więc nie ma źle, można grać za darmo i też dojść do potęgi. Więc kończ z tą grą z pożytkiem dla pozostałych, raczej nikt nie zatęskni za tak kulturalnym graczem :*

Evita
Evita
4 lat temu
Reply to  Kacper

Cieszę się, że są tacy Gracze na poziomie. Pozdrawiam

Rafik
Rafik
4 lat temu

Witam, mam pytanie do ścieżki odwagi, chodzi o zadanie 'ukończ wyzwanie’ za 400pkt odwagi, co trzeba w tym zadaniu wykonać? Ukończyłem zadanie np szukanie rekrutów, obecnie ukończone zadanie z 'Przełęcz Farholme’ i nadal nie zaliczone.
Z góry dziękuje za pomoc
Rafik

Cześó
Cześó
4 lat temu
Reply to  ColdHands

Miesięczne? są 3 etapy: ukończ 1, ukończ 2 i 3. czyli łącznie 6. i 42 dni do końca. Jak?

Łukasz
Łukasz
4 lat temu
Reply to  ColdHands

Nie byłem w stanie przejść legendarnego, gram tylko 4 miesiące, a za ścieżkę zapłaciłem czy to oznacza że nie ukończę jej? 2K można pominąć a mi braknie 3150 z tego co jest napisane. Czy to są potwierdzone informacje? Jeśli tak to kij im w oko nie wydam już złamanego centa, moich dwóch kolegów też ma już dość kure…. zagrywek twórców gry. Ile można??? Znerfili ilość monet które dropiły z wydarzenia,, jak zaczynałem byłem w stanie ugrać około 40 monet teraz zaledwie 13

Evita
Evita
4 lat temu

Bardzo brzydko napisałeś !!! Jak Ja idę do sklepu i jakiś towar jest za drogi to go nie kupuję. ” Krótka piłka” nie musisz grać , wchodzić na tę stronę a w ramach wolnego czasu przemyśl czy się dobrze zachowujesz.
Ps. Nie podałeś swojego imienia , wstydzisz się ???

POGO
POGO
4 lat temu

Trochę słabo z nagrodami bez przepustki.Tak samo nagrody za tytana mogli by trochę poprawić bo sporo osób nie ma chęci na granie by osiągnąć dobry wynik

Alain
Alain
4 lat temu

Jest szansa, że rozkład punktów za zadania zostanie poprawiony w aktualizacji? Obecnie aby dotrzeć do ostatniego poziomu jest rezerwa odpuszczenia 2000pkt.Niestety zadanie za pokonywanie tytanów na ostatnim tierze jest za 2200pkt, co uzależnia ukończenie całości nie tylko obecności w sojuszu (i to przynajmniej średnim!), ale co gorsza zmobilizowanie członków do atakowania kilkudziesięciu tytanów. A to przy nagrodach z nich płynących niestety jest niełatwe.

H. O. R. D. A.
H. O. R. D. A.
4 lat temu
Reply to  Alain

Uczciwie byłoby, gdyby można było tę ścieżkę ukończyć w całości samemu. Za bonusową przepustkę opłata jest indywidualna, więc nie ma powodu, zeby sukces uzależniać od aktywności innych osób. Gdzie można zgłosić ten fakt, żeby była relna szansa, że to zmienią?

POGO
POGO
4 lat temu
Reply to  Alain

Masz rację bo nagrody za tytana są słabe mocno losowe np.gracz pierwszy z dużą ilością punktów (obrażeń)dostaje dużo gorszej nagrody niż gracz ostatni.To zniechęca ludzi do aktywnego grania na tytanie .

Robert
Robert
4 lat temu
Reply to  Alain

Z tytanami prosta sprawa. W dniu kiedy macie odpust wychodzisz z sojuszu, pomagasz dobić tytana w innym sojuszu, czekasz na nagrody i kolejna sztuka zaliczona – sposób sprawdzony.
Żeby była jasność, można wyjść i wrócić przed dobraniem na wojnę, jak i po dobraniu ale przed rozpoczęciem wojny. – ponieważ wejście do sojuszu po dobraniu, lub po rozpoczęciu ataków eliminuję osobę z wojny i zostaniemy w trybie obserwatora – co za tym idzie, ciężej będzie zrobić zadanie z atakami na wojnie, ale wydaje mi się, że zasady są proste i łatwo się ich trzymać 😀
Powodzenia

Daniel
Daniel
4 lat temu

Powiedzcie mi proszę czy jeżeli odebrałem już nagrody na darmowej przepustce i np kupię premium pod koniec to te nagrody od początku będę mógł odebrać i tak?

N.
N.
4 lat temu
Reply to  Daniel

Dokładnie tak. Nagrody premium można odebrać w dowolnym momencie od początku. Sprawdzone.

Gracz
Gracz
4 lat temu

Bitwy w turnieju należy rozegrać… czy wygrać? Zastanawiam się czy 5 bitew standardowych w turniejach wystarczy żeby zaliczyć to wyzwanie całkowicie…

Maniak
Maniak
4 lat temu
Reply to  ColdHands

Koles pytal czy wystarczy 5 bitew do ukonczenia zadania, wiec Twoja odpowiedz jest bledna. Trzeba rozegrac 105 bitew, a mamy jedynie 35 atakow (liczac 5 atakow x 7 tygodni – w 50 dniach), wiec 2 na 3 ataki musza byc wygrane jesli ktos chce ukonczyc zadanie. To tez jest przesadzone, bo zdarza sie ze mozemy dostac kolejke o wiele silniejszych przeciwnikow, wiec wygrac trudno lub zwyczajnie sie nie da.
Ogolnie dwu-miesieczne wyzwanie po to zeby zdobyc tak naprawde jeden artefakt 4* to jest kpina.

Kinga
Kinga
4 lat temu

Witam! Macie może wiedzę na temat wyzwania: pokonaj 10 elitarnych wrogów?

Kamil
Kamil
4 lat temu

Co to zbaczy ukoncz wyzwanie I , jak to zrobić??

Marcin
Marcin
4 lat temu

Jesteś idiotą ;D

qruk
qruk
4 lat temu

Poluj na kaczki… O co w tym chodzi?

Maciek
Maciek
4 lat temu

Przesadziliscie i to grubo z tym ze zeby dojsc do 50 lvl trzeba m.in. ukonczyc wyzwania x6 czyli oba wydarzenua sezonowe na poziomie legendarnym.

Jak u licga maja to zrobic gracze ponizej 40lvl czy tez tacy z ekipami dajmy ba to 3500pnkt.???

Przeciez odstraszacie tym aktywnych i chciaceych wykupic premium graczy bo i tak chocby nie wuem jak sie starali to nie dobija do 50 lvl a tam czekaja b.fajne mat.ulepszen.

Jak dla mnie skandal bo dyskryminuje to skabszych czy nawet srednich poziomem graczy a jase placa taka sama!

Robert
Robert
4 lat temu
Reply to  Maciek

Nie wiem czemu oskarżasz stronę Empiresandpuzzles.pl? przecież Oni tutaj ciężko pracują, żeby zdobyć dla nas potrzebne informację, a nie tworzą zadania na grze 😀 Za to odpowiedzialny jest Small Giant, który jako producent chce jak najwięcej zarobić. I nie bój się. Nawet jak 1000 osób zniechęci ta ścieżka do gry to kolejne 20000 zapłaci za nagrody, więc nikt u nich płakać nie będzie 😀 Tylko od nas samych zależy czy i jak inwestujemy w tą grę. Zawsze zamiast płacenia za przepustkę można poczekać i kupić 4* art za ok 45 zł 😉 Chociaż dla mnie osobiście ta ścieżka jest kolejną… Czytaj więcej »

Jajacek
Jajacek
4 lat temu

Dużym problemem jest też ilość wezwań, tu trzeba wpakować kupę kasy, żeby się wyrobić. Ale kwestia tytanów jest faktycznie przesadzona, bez dobrego sojuszu i kasa nie pomoże. Poza tym Ukończ wyzwanie 2 mam za 1450 a nie 1600. Dlaczego?

Robert
Robert
4 lat temu
Reply to  Jajacek

Fakt, jest problem z ilością wezwań, bo dziennie wychodzi 5,5 wezwania, żeby zaliczyć całe zadanie.
Sprawa jest uproszczona, jeżeli ma się vipa, ponieważ daje to 2 bohaterów darmo.
Do tego ze skrzynek, tytanów, reklam, rajdów, wojen i zadań otrzymujemy tokeny (zazwyczaj szare). Po drodzę są również, Avalon, Piraci z Coreli, dwie Atlantydy i prawdopodobnie 3 sezon – z tych wydarzeń również można wydobyć moenety potrzebne do losowania, więc nie wydaje mi się, że będzie aż tak ciężko, jakby mogło się to matematycznie wydawać na początku.
Powodzenia

Edi
Edi
4 lat temu

W tej rozpisce jest błąd, nie wiem czy ktoś już o tym pisał. W zadaniu „Zaatakuj na wojnie sojuszy III” jest napisane, że trzeba oddać 16 ataków, tymczasem w grze jest 18 razy co ma sens, bo to trzy wojny są.

Seba
Seba
4 lat temu
Reply to  ColdHands

i zauwazyłem ten sam bląd teraz

Dariusz
Dariusz
4 lat temu

Słabo to obmyslili, zostało 20 godzin do końca ścieżki wyzwań no i wiem że jej nie ukoncze a mam 60 lewel ( gram za darmo ). Ogólnie to jestem zawiedziony nie dałem rady ubić tytanów, w najazdach zabrakło 15 i bohaterów nie zebrałem 50 więc trzy zadania ostatnie 🙁

Rafik
Rafik
4 lat temu
Reply to  ColdHands

u mnie zabrakło tak niewiele, do 50lv, 1150pkt, zostało do zrobienia „ukończ 3 wyzwania” z czego 1 tylko zostało wykonane, nie doczytałem na początku i spocząłem na laurach przy pierwszy wyzwaniu (ukończyłem tylko 1 na poziomie epickim). Ogólnie miła odskocznia, choć nagrody nie powalają, teleskop czy pierścionki tak jak napisał ColdHands można zdobyć za tytana zwykłego lub rzadkiego. Mam nadzieję że przy kolejnej ścieżce nagrody się polepszą a wytrwałością i zaangażowaniem nawet ci słabsi gracze na nie zasłużą. Powodzenia

Książę Damek
Książę Damek
4 lat temu
Reply to  Dariusz

Ja grałem rzetelnie, niczego nie odpuszczałem i dałem radę bez problemu. Jeśli chodzi o tytany to opuszczasz sojusz i szukasz sojuszy, które mają na dobicie, pomagasz im i zaliczasz tytana. Ja jednego dnia ubiłem chyba 8. 🙂 Jeśli chodzi o najazdy to nie wiem jak Ci pomóc jeśli z 60lvl masz problem… Graj mono i dobieraj rozważnie przeciwników, żeby nie tracić flag. Najazdy robiłem w ciągu pierwszych kilku dni zazwyczaj. A co do bohaterów to to zdecydowanie jest najtrudniejsze, ale: 1. po kupnie biletu na ścieżkę dostaje się dużo tokenów do losowania, dużo też za wydarzenia, poza tym żeby to… Czytaj więcej »

Dariusz
Dariusz
4 lat temu

Witam, błąd popełniłem oczywiście że na tym poziomie nie mam problemu z najazdami, zaliczam to tak jak Ty napisałeś w kilka dni, chodziło mi o bitwy, nie używam diamentów do wznowienia więc odpadam po 10 może 15 bitwach. Całość te 5 dni udało mi się przejść tylko raz na samym początku, teraz wygląda to tak że pierwsze losowanie dostaję słabszych ( chodzi o siłę drużyny ) a później to już tyko mocniejszych od mojej i aż do skutku aż mnie rorwalaja ( co logiczne ma sens ) ale same losowania nie bo czy to losowanie jeżeli jeśli pokonasz przeciwnika następny… Czytaj więcej »

Dariusz
Dariusz
4 lat temu

Witam wszystkich i oczywiście modernizatora tej strony 🙂 jak myślicie uda się ukończyć tym razem czy znowu mimo szczerych chęci zabraknie mozliwosci? Przypominam gram za darmo dla fanu, dla mnie może być nawet bez nagród. Zawsze mam jeden cel ukończyć zadanie czy to wojna, tytan, najazd itd. Pozdrawiam i powodzenia.

Maniak
Maniak
4 lat temu

Jaka jest suma punktów dostępnych do zdobycia, a ile ich potrzeba żeby osiągnąć poziom 50? Czy tak jak ostatnio można pominąć określoną ilość punktów i nadal w pełni ukończyć ścieżke?

Karo
Karo
4 lat temu

Witam, mam pytanie
Jak jest wyzwanie z serii: Ukończ 3 etapy mapy pod wodą itp to o co w tym chodzi? Jak można je zrobić?

Seba
Seba
4 lat temu

Witam. Dlaczego tym razem ustawili na dane wyzwanie limit sreny? chodzi o najazdy. platynowa i diamentowa są dla mnie nie osiągalne, i co ja mam teraz zrobić? skoro lubie robić najazdy ale nie możliwe bedzie ukończenie tego wyzwania z najazdami…

Seba
Seba
4 lat temu
Reply to  ColdHands

owszem, ale najazdy bym zrobił najszybciej z tych wyzwań, a tak to dupa…

Tomasz
Tomasz
4 lat temu

o co chodzi w zabiciu kaczek nad bazą?

Sam
Sam
4 lat temu

Witam, a gdzie znajdę arenę diamentowa?

Roben
Roben
4 lat temu
Reply to  Sam
corvin
corvin
4 lat temu

dla mnie przegieciem jest ostatnie wyzwanie w wygrywaj najazdy – to wyzwanie dyskryminuje wiekszosc graczy, w tym takze mnie – czy nie lepiej byloby dac realna szanse sredniakom tzn zamiast 60 wygranych na diamencie dac 80 na platynie

Książę Damek
Książę Damek
4 lat temu
Reply to  corvin

Najazdy nie są jakoś wybitnie trudne do zrobienia.

Tomasz
Tomasz
4 lat temu

Witam. Mam zadanie na ścieżce odwagi – pokonaj 5 największych wrogów/bossów. Czyli kogo dokładnie? gdzie ich znajde?

Corghar
Corghar
4 lat temu
Reply to  Tomasz

To każdy końcowy Boss z mapki świata lub zadania

Adam
Adam
4 lat temu

Czy za przejście całej ścieżki są jeszcze jakieś ukryte nagrody? Jakoś nie chce mi się wierzyć że jedyną nagrodą za osiągnięcie 50 poziomu są jakieś do niczego niepotrzebne avatary.

W poprzednich edycjach też były za 50 poziom avatary?
Gram od niedawna stąd moje pytania 🙂

Adam
Adam
4 lat temu
Reply to  ColdHands

Dzięki za odpowiedź. Czyli tak na dobrą sprawę byle do 48 poziomu 😀

Joohny
Joohny
3 lat temu

Witam. Jak wykonac zadanie pt. Pozdrów wieśniaka?

Joohny
Joohny
3 lat temu
Reply to  ColdHands

Dziękuję 🙂 pozdrawiam 🙂

Drapper
Drapper
3 lat temu

Mam pytanie, jak wykonać zadanie w Ścieżce odwagi „Pozdrów 1 wieśniaka”?

Bond
Bond
3 lat temu

Mam pytanie odnośnie tej ścieżki odwagi bo mam do zrobienia pokonaj 10 wrogów mocą światłości o co dokładnie chodzi?

Rafik
Rafik
3 lat temu
Reply to  Bond

wydaje mi sie, że trzeba bohaterami żółtymi walczyć przeciwko wrogom, u mnie wskaźnik rośnie 🙂

una
una
3 lat temu
Reply to  Rafik

Czytajac Wasze pytania coraz czesciej watpie w ludzkosc. Umiejetnosc czytania ze zrozumieniem zanika… Zadanie przeciez brzmi „pokonaj 10 wrogow Z MOCA swiatlosci”, czyli po po prostu rozwal 10 zoltych przeciwnikow. Czy to naprawde takie ciezkie do zrozumienia?

Mar
Mar
3 lat temu

Witam. Jak zrobic zadanie ,,wygraj na 1 etapach mapy z przynajmniej 3 bohaterami tego samego zywiolu w swojej druzynie” ktory to dokladnie poziom?

Roben
Roben
3 lat temu
Reply to  Mar

Ustaw przynajmniej 3 takie same kolory bohaterow np 3 fiolety plus dwa inne i zrob jeden byle jaki etap na mapie i masz zaliczone

Ania
Ania
3 lat temu

Witam, podpowiedźcie co trzeba zrobić z tym zadaniem (wyślę zdj)

marcin
marcin
3 lat temu

cześć mam pytanie czy po zakończeniu ścieżki odwagi mogę jeszcze wykupić premium i odebrać nagrody przyznaje ze zaspałem i nie zdążyłem wykupic przepustki na dodatkowe nagrody a zdobyłem cala ścieżkę pozdrawiam

GondorK
GondorK
3 lat temu
Reply to  marcin

sprawdziłem teraz i niestety po zakończeniu ścieżki nie ma już możliwości wykupienia przepustki.

marcin
marcin
3 lat temu
Reply to  GondorK

Dzięki za informacje

Bartek
Bartek
3 lat temu

kiedy będzie możliwośc zobaczenia obecnej ścieżki odwagi?

GondorK
GondorK
3 lat temu
Reply to  Bartek

proszę 🙂 (link usunięto, jest już u nas)

// CH

Last edited 3 lat temu by ColdHands
Bartek
Bartek
3 lat temu
Reply to  ColdHands

Za ile będzie można się spodziewać rzeczy z 4 sezonu na ścieżce odwagi?

Bartek
Bartek
3 lat temu

Czy jest możliwe że w obecnej ścieżce odwagi (VIII) będą zadania dotyczące sezonu 4?

Wojciech
Wojciech
2 lat temu

Wie ktoś co wypada z skrzyń odwagi?

Maldir
Maldir
2 lat temu
Reply to  Wojciech

Z darmowej szajs, z płatnej wygląda że taka sama jak za skrzynie żywiołów (np. Zabicie 150 czerwonych)

Wojciech
Wojciech
2 lat temu
Reply to  Maldir

Czyli nic wartościowego

Darek
Darek
2 lat temu
Reply to  Maldir

ja dziś dostałem napój, z drugiej trenera 4*, a wczoraj narzędzia i trenera 4*

Staszko
Staszko
2 lat temu

Po jakim czasie aktywuje się nowa ścieżka odwagi, gdy wygaśnie poprzednia?

Piotr
Piotr
2 lat temu
Reply to  Staszko

6 dni

Sebastian
Sebastian
2 lat temu

Witam, szkoda że nie dajecie równych szans każdemu sojuszowi!!! Proszę odpowiedzcie jak mały sojusz ma pokonać 9 tytanów 6 * skoro ledwo 4 i czasem 5 bije!!!! Podzielcie gdzie duzo sojuszników to trudniejsze tytany a gdzie mnie to łatwiejsze. Jak można przejść cała ścieżkę jak nie ma szans by pokazać tytany 6 *. Następna akcja to wzywaj bohaterów a za nich pkt nawet się nie odczuwa. Przemyślcie sprawę z sojuszami. Bardzo mocny, mocny, średni, słaby, bard,o słaby dajcie równe szanse

Kosiarcia
Kosiarcia
2 lat temu
Reply to  Sebastian

Ale Ty jesteś świadomy, że takie rzeczy, to do staffu się pisze, a nie do ludzi tworzących FANOWSKĄ witrynę? Osoby umieszczające tu posty nie mają ŻADNEGO wpływu na rozgrywkę, a jedynie zamieszczają spolszczone i uproszczone informacje pochodzące zapewne w większości z oficjalnych źródeł. A po drugie, skoro jesteś początkującym graczem, to lepiej zacznij się rozwijać i Twój sojusz niech to samo zacznie robić. Takie wyzwania mają motywować do gry, a jeśli to Ci przeszkadza, to po prostu przestań grać i po sprawie 🙂 Na porządne rozwienięcie się bez wykładania pieniędzy na stół potrzeba 2-3 lat i dozy szczęścia w losowaniach… Czytaj więcej »

Samael
Samael
2 lat temu
Reply to  Sebastian

To idź na polowania do innych sojuszy… Mnóstwo graczy tak robi, i questa z tytanami na dobrą sprawę można skończyć w kilka dni, nie używając ani jednej flaszki tytanów…