Liga Złoczyńców

Liga Złoczyńców

Wydarzenie miesięczne, które zadebiutowało 11 lutego 2021. W przeciwieństwie do innych tego typu, posiada 10 etapów (zamiast 15). Oprócz tego, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Koszt energii za etapy na różnych poziomach (rzadkim, epickim i legendarnym) jest odpowiednio wyższy. Bohaterowie wydarzenia należą do rodziny złoczyńców, bonus za 2/3 bohaterów w drużynie: +5%/+10% szans na uzdrowienie 10%/30% zadanych obrażeń podczas ataku na wroga.

Bohaterowie Ligi Złoczyńców

Unikatowe postacie, które można wylosować podczas trwania Ligi Złoczyńców. Lista bohaterów wydarzenia:

Edd
Skrekok
Ingolf
Sanngrior
Asterius
Karnov
Crystalis
Toxicandra
Pan Ciemności
Isrod

Podejrzana skrzynia

To unikatowy wróg, który pozostawia po sobie monetę wyzwania. Zawsze ma na sobie barierę przez żywiołem. W przypadku wydarzenia Liga Złoczyńców posiada barierę przed mrokiem. Odbija 100% obrażeń od tego żywiołu w kierunku atakującego, ponadto blokuje wszystkie negatywne efekty statusu nadane przez bohaterów mroku. Aby pokonać podejrzaną skrzynie, należy zaatakować ją w turze poprzedzającej jej atak (gdy miecz będzie wskazywał liczbę 1) – wówczas będzie otwarta. Moneta wyzwania służy do przywoływania bohaterów wydarzeń specjalnych.

Moneta wyzwania

Moneta wyzwania to nagroda, którą otrzymujemy za przechodzenie wydarzeń specjalnych na poziomie rzadkim, epickim i legendarnym. Za przejście wydarzenia na każdym z tych poziomów ich liczba jest z góry określona, widoczna jako „Nagroda za ukończenie poziomu”. W zależności od miejsca, które zajmiemy na koniec eventu, możemy otrzymać ich jeszcze więcej. Kolejnym sposobem na zdobycie monet wyzwania jest Ścieżka Odwagi, tam również pojawia się jako nagroda, niestety dostępna dla graczy z płatną przepustką. 10 monet wyzwania uprawnia do losowania postaci dowolnego wydarzenia miesięcznego.

Zasady wyzwania (lore E&P)

Celem wyzwania jest uzyskanie jak największej siły (punktacji). Gracze, którzy uzyskają największą siłę, zdobędą wyjątkowe łupy na końcu wydarzenia. Największa siła to łączna punktacja za wszystkie etapy w ramach poziomu trudności. Każdy poziom trudności ma oddzielną największą siłę. Etapy można powtarzać przez cały czas trwania wydarzenia, by poprawić swój wynik.

Siła za każdy etap obliczana jest na podstawie liczby pokonanych wrogów, prędkości ukończenia etapów i ilości pozostałego zdrowia w ostatnim etapie. Punkty dodawane są także za ukończoną potyczkę, stosownie do ich trudności. Używanie kontynuacji (płatne wskrzeszenie bohaterów) obniża punktację za etap.

Punktacja za etap
  • Pokonani przeciwnicy – stała wartość przypisana do każdego etapu
  • Bonus za czas – punkty za czas przejścia etapu (im szybciej, tym lepiej)
  • Bonus za mecz – średnia ilość wykonanych combo w stosunku do ilości ruchów.
  • Bonus za zdrowie – bonus przyznawany za ilość punktów życia jaka pozostała bohaterom.
  • Kara za kontynuację – przyznawana tylko i wyłącznie w przypadku wskrzeszenia bohaterów po porażce (za pomocą diamentów)

Dodatkowe punkty można uzyskać również za pokonanie podejrzanej skrzyni: 5000.

Oferty specjalne

Na czas trwania wydarzenia, codziennie pojawiają się nowe oferty specjalne, w których można nabyć głównie diamenty/monety wyzwania po obniżonej cenie.

Rozpiska wydarzenia:

Bezpośredni link do rozpiski

English version guide

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Darkside
Darkside
3 lat temu

Czy wiadomo jakie będą nagrody za wygrywanie?

Zbanowany
Zbanowany
3 lat temu
Reply to  Darkside

Takie jak za wydarzenia typu piraci, kraina czarów, teloc

Krysiak
Krysiak
3 lat temu

Dzięki bardzo za rospiskę:) nie znoszę grać w ciemno

delta1908
delta1908
3 lat temu

A jest gdzieś rozpiska, w której podana jest ilość EXP za każdy etap?

Buntownik
Buntownik
3 lat temu

Hejka czy boh typy pan ciemnosci bedsir odporny na fiolet jak to mialo miejsce teraz?? Pan ciemnisci bedzie dzialal na kazdym evencie czy tylko na lidze

Buntownik
Buntownik
3 lat temu
Reply to  Buntownik

Zadanie typu piraci z koreli pan ciemnosci bedzie odbijal ataki?? I jak cos co ile bedzie liga pozdro

---M--
---M--
3 lat temu
Reply to  ColdHands

A wiadomo kiedy bedzie kolejne nowe wydarzenie np. Starfall Circus.

Darek
Darek
3 lat temu
Reply to  ---M--

drugi kwartał tego roku, więc pewnie nie wcześniej niż w maju