Zmiany w kolejnej Ścieżce Odwagi! (aktualizacja 06.04.2020)

Twórcy gry postanowili wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy i postanowili nieco zmienić Ścieżkę Odwagi, która zebrała sporo głosów krytyki w swojej pierwotnej wersji.

Zmiany i usprawnienia:
Zmiany w codziennych wyzwaniach:
  • Zmiana punktacji za codzienne wyzwania odwagi: 125 150 za jedno zadanie.
  • Liczba kaczek do zestrzelenia w zadaniu z polowaniem na kaczki: 15 10.
  • Liczba najazdów potrzebnych do zaliczenia zadania codziennego związanego z wygraniem 3 najazdów pod rząd zredukowana do 2 najazdów.
  • Usunięto misję codzienną „Obejrzyj mistyczną wizję”.
  • Misja Zabij Bohaterów w najazdach zmienia się na Wygrywaj najazdy
  • Misja Ukończ wyzwanie zostaje usunięta, w jej miejsce pojawia się Zyskaj doświadczenie
  • Tytani mogą mieć dowolną liczbę gwiazdek.

Epicki przedmiot do ulepszeń, który ostatnio był przyznawany na 50 poziomie Ścieżki Odwagi (trzeba było ją ukończyć) będzie teraz nagrodą za zdobycie 48 poziomu w Ścieżce. Nagrodą za 50 poziom będzie avatar bohatera miesiąca. Nagrody będą zmienione dla większości kamieni milowych (poziomów progresu w Ścieżce Odwagi). Każda Ścieżka Odwagi będzie zawierała nieco inne nagrody.

Wykaz punktów Ścieżka Odwagi 2 (aktualizacja 06.04.2020)

Nagrody:

Możesz również polubić…

Subscribe
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafik
Rafik
4 lat temu

Jeszcze tylko graficzka z nagrodami i można zaczynać wyzwania 🙂

Łukasz
Łukasz
4 lat temu

Wkurzeni gracze po nich pojechali to musieli coś zmienić. Mnie tylko ciekawi to że każdy gracz będzie miał nieco inne nagrody. Obstawiam że będzie to 4* materiał którego potrzebujemy np mi brakuje strzałek. Po 6 miesiącach grania w moim przypadku mam 9x ostrza damaszku, 7x tajemniczy napój, 8x pierścienie, 7x tabard, 3x strzałki i 3x księga taktyki. Czy strzałek daje najmniej ze względu na ostatni etap sezonów czy tylko ja tak mam?
Pozdrawiam serdecznie w tych ciężkich czasach Łukasz

James
James
4 lat temu

Ścieżka odwagi zeszła na psy, ludzie płakali, że to niesprawiedliwe itp ale jednak trzeba było się postarać aby ukończyć i zdobyć przedmiot. Teraz jest za łatwo. Nawet pokonanie wyzwań wycofali, a dali zdobyć doświadczenie. Jednak nie powinno być że w zasadzie prawie każdy jest w stanie przejść ścieżkę. Zdecydowanie zmiana na minus.

Agne
Agne
4 lat temu
Reply to  James

Zdecydowanie lepiej, że posłuchali graczy. Poprzednim razem czlowiek był dosłownie przykuty do gry, teraz jest może i prościej, ale za to przynajmniej po ludzku. Nie oszukujmy się: ktoś z wysokim levelem i dobrym sojuszem przejdzie ścieżkę jaka by ona nie była. A to jest ukłon w stronę początkujacych. Pamiętam czasy, kiedy na materiały sie czekało od pół roku do roku. I bardzo się cieszę, że obecnie wynormalniało nieco.

James
James
4 lat temu
Reply to  Agne

No właśnie i co to ma być za wyzwanie gdzie nawet początkujący jest w stanie przejść? Nie powinni ułatwiać wszystkiego, bo wtedy ta gra staje się za łatwa dla mocnych graczy.

Łukasz
Łukasz
4 lat temu
Reply to  ColdHands

Dobrze prawisz, ale nie przejdziesz legendy po pół roku grania będąc F2P lub C2P. Jestem graczem P2W, mam vipa od drugiego dnia, zajeło mi 5 miesięcy by mieć pierwszy TC20, 4 miesiące by przejść pierwsze wyzwanie miesięczne na poziomie epickim mając Sonie i Colena od drugiego dnia. Wyzwania miesięczne na poziomie legendarnym wymagają specyficzny kart, nie zdobędziesz ich za diaksy z vipa (bardzo małe szanse), z EHT czy obozu. Ba nawet teraz mając już zrobione 19×4* i 3×5* będę miał problem z następnym wydarzeniem bo odbija czerwony. Mam dwóch przyjaciół którzy grają razem ze mną jeden dwa lata F2P +… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
4 lat temu
Reply to  ColdHands

By zadowolić wszystkich ja bym to widział tak:
-podzielić ścieżkę na łatwy (kaczki, doświadczenie, zabij bosów itp), normalny (gęsta mgła, tytan, najazdy itp) i ciężki (wydarzenia miesięczne, turnieje, arena brylantowa itp)
-pojedynczy etap wyceniony na 40% aktualnej ceny lub wszystkie za 100%
-w łatwym do wygrania coś jak rękawiczki, kompas+ tło avatara, średni 1-2 materiał 4* + flaga swojego kraju, w ciężkim sam wybierasz o jaki materiał 4* grasz + avatar

Fantazja mnie poniosła xD ale tak bym to widział 😉

Sam
Sam
4 lat temu

Witam, gdzie znajdę arenę diamentową?

Rafik
Rafik
3 lat temu

Cold Hands Kiedy można spodziewać się informacji na temat kolejnej ścieżki odwagi ( trzecia edycja), zadania, ilości punktowe, itp. Będą jeszcze coś w niej zmieniać..?

Rafik
Rafik
3 lat temu
Reply to  ColdHands

Jednak trochę się pozmieniało w 3 edycji 🙂

Mirek
Mirek
3 lat temu

Czy jeśli jestem w połowię ścieżki odwagi i wykupił bym pakiet premium to czy te wcześniejsze przedmioty dostanę czy już przepadły?

Paweł
Paweł
3 lat temu
Reply to  Mirek

Dostaniesz je

Corghar
Corghar
3 lat temu
Reply to  Mirek

Dostaniesz. Najbezpieczniejszą opcją jest wykupienie płatnej Scieżki w momencie, kiedy już wiesz, że na 100% ją ukończysz.