Harmonogram zadań i wydarzeń na kwiecień 2020 (+english version)

Kwiecień zapewni nam 9 prób (zadań z symbolami klas). Miesiąc ten otworzą próby pogromu, przewidziane na 1 kwietnia. Już 3 kwietnia rozpocznie się wydarzenie Atlantydy, a w nim wyróżnieni bohaterowie miesiąca: Margaret, Alasie oraz bohaterowie Atlantydy: Tarlak i Mitsuko. Dzień po zakończeniu Atlantydy twórcy zaserwują nam wydarzenie sezonowe związane z Wielkanocą – Turniej Doliny Wiosny. Na dodatek w ten sam dzień ruszy kolejna Ścieżka Odwagi, która według twórców przejdzie szereg zmian, oby na lepsze! 8 kwietnia to start wydarzenia miesięcznego Zagadki z Krainy Czarów podczas którego można będzie wejść w posiadanie takich bohaterów jak: Alicja, Biały Królik, Dama Kier, Dżaberłok, Kapelusznik, Kapitan Karo, Kot z Cheshire, Krzewoniedźwiedzica. 20 kwietnia rozpocznie się wydarzenie kostiumowe – Maskarada. Miesiąc zamknie tradycyjnie najnowsze wydarzenie związane z III sezonem – Walhalla. Harmonogram rzadkich zadań może czasami ulec zmianie. Być może będą pojawiać się nieco częściej – co około 5 dni. Gdyby ta teoria się potwierdziła, to najwyżej mile się zaskoczymy, a ja przy najbliższej możliwej okazji dokonam poprawek na infografice. Póki co przyjąłem mniej optymistyczną wersję i zachowałem standardowy odstęp.

Aktualizacja: Rzadkie zadania zachowują standardowy odstęp, czyli mniej więcej taki jak na infografice. Dodatkowy quest był jednorazowym prezentem od SGG. 

Lista rzadkich zadań w kwietniu:

  • 3 kwietnia – Przełęcz Farholme I – kompas, ostrze damaszku
  • 12 kwietnia – Góra Umber – ukryte ostrze, mistyczne pierścienie
  • 21 kwietnia – Jękolas – wytrzymała tarcza, tajemniczy napój
  • 30 kwietnia – Ziębimarsz – ciepła peleryna, dalekosiężny teleskop

Bohater miesiąca kwiecień to Malosi.

Infografika kwiecień 2020:

This time I have prepared english version for our foreign visitors

Click here for English version

Możesz również polubić…

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kate
Kate
4 lat temu

Artefakt huragan – co to znaczy, że plansza zostanie zresetowana??

Maryij
Maryij
4 lat temu

Thanks so much for the english version!!! Keep up the good work and stay safe!

James
James
4 lat temu

Pytanie poza tematem ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jaki jest koszt budowy laboratorium alchemicznego na poszczególnych poziomach? I czy na obecnym poziomie gry da się je zbudować do 10lvl?

James
James
4 lat temu
Reply to  ColdHands

W tym linku nie ma kosztu BUDOWY, jest koszt opracowania. A to nie wiedziałem że zamiana na epickie przedmioty kosztuje 250 diamentów. Jak tak to faktycznie niezbyt opłacalne…

Wilhelm DK
Wilhelm DK
4 lat temu
Reply to  James

Nie jest to możliwe dopiero gdy twierdzę będziesz miał na 21 poziomie