Bohaterowie miesiąca maj, czerwiec, nowe postacie Wallhalli i Turnieju Doliny Wiosny

Bohaterem miesiąca w maju będzie Clarissa, mroczny bohater z bardzo szybką maną (paladyn). Czerwiec to szansa na zdobycie Raffaele, jest to bohater lodu z wolną maną (mnich). Kolejne wezwanie Walhalli, rozpoczynające się 26 marca uświetnią dwaj nowi bohaterowie – Skadi i Baldur. Event wielkanocny o nazwie Turniej Doliny Wiosny rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia (dokładna data nie jest jeszcze znana). Przeszedł on swego rodzaju renowację. Będzie miał teraz 3 poziomy trudności, a na każdym z nich do przejścia po 20 etapów z ciekawymi nagrodami. Nagrody Turnieju Doliny Wiosny (infografikę wykonała Beata Kr). Wezwanie Turnieju Doliny Wiosny zasilą nowi bohaterowie: Squire Chick, Sir Roostley, Lady Woolerton, Killhare. Kolejną wartą odnotowania nowością jest fakt, że od przyszłej wersji gry (numer 28) Monety Atlantydy zostaną zastąpione przez Monety Walhalli jako nagrody ze skrzynek, za rzadkich tytanów. Monety Atlantydy w dalszym ciągu będzie można zdobyć poprzez ukończenie etapów Atlantydy po raz pierwszy lub pokonywanie koników morskich z orichalcum. Oto nowe postacie: (są w wersji beta więc ich umiejętności i statystyki mogą ulec zmianie, na dzień 20.03.2020 przedstawiają się następująco):

Dane w tabelach są aktualne na dzień 20.03.2020 i mogą się różnić od informacji zawartych na obrazku. Wynika to z faktu, że w becie dokonano zmian.

Bohater miesiąca MAJ – Clarissa

Bohater miesiąca CZERWIEC – Raffaele

Nowi bohaterowie Walhalli
SKADI

BALDUR


Nowi bohaterowie Turnieju Doliny Wiosny
Chick Jr.


Killhare


Sir Roostley


Lady Woolerton


Możesz również polubić…

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgo
Małgo
4 lat temu

Czy wiadomo cos bliżej, kiedy rusza event wielkanocny?

James
James
4 lat temu

Wiadomo co z rozbudową fortecy? 3 sezon ruszył, ale dalej fortecy nie można rozbudować do max poziomu. A co za tym idzie, akademii bohaterów. Jest w planach w niedlugim czasie? Czy narazie nic niewiadomo?

Reda
Reda
4 lat temu

Wiosenni bohaterowie, co za żenada, już lepiej używać tokenów epickich bohaterów jak ten event minie.

Mr. T.
Mr. T.
4 lat temu
Reply to  Reda

Sama jesteś żenadą.

Robert
Robert
4 lat temu
Reply to  Mr. T.

Trochę ma racji. Nad tymi bohaterami pracował jakiś masochista 😀 Każdy z nich ma jakiś negatywny efekt. Warto jednak poczekać z losowaniami na Maj. Ta Clarissa to wypisz, wymaluj siewca zagłady pod inną nazwą 😉

Harley
Harley
4 lat temu
Reply to  Robert

Zatrucie zarazą ha ha umiejetnosc na czasie

Pawcio
Pawcio
4 lat temu

Złe tłumaczenie jest. Clarissa atakuje wszystkich a nie wroga i sąsiadów

Brainer
Brainer
4 lat temu

Co sądzisz o Raffaele? Buffy fajne jednak ta mana wolna, bohater sensowny czy raczej jednen z wielu?

Marcin
Marcin
3 lat temu

A kiedy będzie wezwanie żywiołaków natury